Menu migration (Import & Export) (4.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Download
fr: Téléchargement

en: File
fr: Fichier

en: Name
fr: Nom

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: File Upload
fr: Transfert de fichier

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Import type
fr: Type d'import

en: Export type
fr: Type exporté

en: Export types
fr: Types exportés
