Menu migration (Import & Export) (4.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Download
id: Unduh

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: N/A
id: T/T

en: Destination
id: Tujuan

en: File Upload
id: Unggah berkas

en: Source
id: Sumber

en: Menus
id: Menu

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
