Menu migration (Import & Export) (4.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Format
mn: Бүтэц

en: Menus
mn: Цэснүүд
