Menu migration (Import & Export) (4.0.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Development
os: Райрæзт

en: Download
os: Рахæсс

en: File
os: Файл

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Format
os: Формат
