Menu migration (Import & Export) (4.0.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Format
ps: بڼه

en: ID
ps: پېژند

en: Source
ps: سرچينه

en: Menus
ps: غورنۍ

en: About
ps: په اړه
