Menu migration (Import & Export) (4.0.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: File
cy: Ffeil

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Format
cy: Fformat

en: File Upload
cy: Llwythiad ffeil i fyny

en: Menus
cy: Dewislenni
