Menu migration (Import & Export) (4.0.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Download
eo: Elŝutu

en: File
eo: Dosiero

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: ID
eo: Identigilo

en: Menus
eo: Menuoj
