Menu migration (Import & Export) (4.0.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Download
jv: Undhuh

en: File
jv: Berkas

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Menus
jv: Menu

en: About
jv: Ngenani
