Menu migration (Import & Export) (4.0.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Download
ru: Скачать

en: File
ru: Файл

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Format
ru: Формат

en: N/A
ru: Н/Д

en: Destination
ru: Место назначения

en: File Upload
ru: Загрузка файла

en: Source
ru: Источник

en: Menus
ru: Меню

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
