Menu migration (Import & Export) (4.0.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Source
ug: مەنبە

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
