Menu migration (Import & Export) (4.0.2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Format
hr: Oblik

en: N/A
hr: N/D

en: Destination
hr: Odredište

en: File Upload
hr: Otpremi datoteku

en: Source
hr: Izvor

en: Menus
hr: Izbornici

en: About
hr: Opis
