Menu migration (Import & Export) (4.0.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Format
sk: Formát

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: File Upload
sk: Nahrávanie súboru

en: Source
sk: Zdroj

en: Menus
sk: Menu

en: About
sk: Informácie o

en: Copied!
sk: Kopírované!
