Menu migration (Import & Export) (4.0.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Download
vi: Tải về

en: File
vi: Tập tin

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Format
vi: Định dạng

en: ID
vi: Mã

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Source
vi: Nguồn

en: Menus
vi: Trình đơn

en: About
vi: Giới thiệu
