Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Development
de: Entwicklung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Download
de: Herunterladen

en: File
de: Datei

en: Import
de: Importieren

en: Export
de: Exportieren

en: Label
de: Beschriftung

en: Destination
de: Ziel

en: File Upload
de: Dateiupload

en: Source
de: Quelle

en: Menus
de: Menüs

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Export type
de: Exporttyp

en: Export types
de: Exporttypen
