Menu per Role (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: About
vi: Giới thiệu
