Menu Per Role (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Configuration
ca: Configuració

en: About
ca: Detalls
