Menu Per Role (8.x-1.7) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Access control
id: Kendali akses

en: Always
id: Selalu

en: Never
id: Tidak pernah

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: About
id: Tentang
