Menu Per Role (8.x-1.7) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Access control
oc: Contraròtle d'accès

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Configuration
oc: Configuracion

en: About
oc: A prepaus
