Menu Per Role (8.x-1.7) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: About
uk: Про модуль
