Menu Per User (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Save
bg: Запази

en: Other
bg: Други

en: Anonymous
bg: Анонимен
