Menu Per User (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Other
cs: Jiné

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"
