Menu Per User (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Save
cy: Cadw

en: Other
cy: Arall

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Delete link
cy: Dileu dolen

en: Edit link
cy: Golygu dolen
