Menu Per User (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Save
et: Salvesta

en: Other
et: Muu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Edit link
et: Muutmise link
