Menu Per User (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Anonymous
hy: Անանուն
