Menu Per User (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Save
ja: 保存

en: Other
ja: その他

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Delete link
ja: リンクを削除

en: Edit link
ja: 編集リンク
