Menu Per User (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ
