Menu Per User (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Other
lv: Citi

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti
