Menu Per User (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
