Menu Per User (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Other
my: အခြား

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်
