Menu Per User (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Save
nn: Lagre

en: Other
nn: Andre

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Delete link
nn: Slett lenke
