Menu Per User (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Save
ru: Сохранить

en: Other
ru: Другое

en: Anonymous
ru: Гость

en: Delete link
ru: Ссылка на удаление

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование

en: No Data found
ru: Данные не найдены
