Menu Per User (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Other
ug: باشقا

en: Anonymous
ug: نامسىز
