Menu Per User (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Save
af: Stoor

en: Filter
af: Filtreer

en: Other
af: Ander

en: Anonymous
af: Anoniem
