Menu Per User (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Save
ast: Guardar

en: Filter
ast: Filtru

en: Other
ast: Otru

en: Anonymous
ast: Anónimu
