Menu Per User (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Save
be: Захаваць

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Other
be: Іншыя

en: Anonymous
be: Ананім

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку
