Menu Per User (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Filter
bn: ফিল্টার
