Menu Per User (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Save
ca: Desa

en: Filter
ca: Filtra

en: Other
ca: Altres

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició
