Menu Per User (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Save
da: Gem

en: Other
da: Anden

en: Anonymous
da: Anonym

en: Delete link
da: Slet-link

en: Edit link
da: Redigér-link
