Menu Per User (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Save
fr: Enregistrer

en: Filter
fr: Filtrer

en: Other
fr: Autre

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Menu Path
fr: Chemin du Menu

en: Delete link
fr: Lien de suppression

en: Edit link
fr: Lien de modification
