Menu Per User (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Save
id: Simpan

en: Other
id: Lainnya

en: Anonymous
id: Anonim
