Menu Per User (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
