Menu Per User (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Anonymous
sr: Анонимни
