Menu Per User (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link
