Menu Per User (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Save
de: Speichern

en: Other
de: Weitere

en: Anonymous
de: Gast

en: Menu Path
de: Menüpfad

en: Delete link
de: Link löschen

en: Edit link
de: ‚Bearbeiten‘-Link
