Menu Per User (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Save
es: Guardar

en: Filter
es: Filtro

en: Other
es: Otro(s)

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Delete link
es: Enlace de borrado

en: Edit link
es: Enlace de edición
