Menu Per User (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Save
gl: Gardar

en: Filter
gl: Filtro

en: Other
gl: Outro

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón
