Menu Per User (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Save
he: שמירה

en: Filter
he: סינון

en: Other
he: אחר

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור
