Menu Per User (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Save
hr: Spremi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Other
hr: Ostalo

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu
