Menu Per User (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Save
it: Salva

en: Filter
it: Filtra

en: Other
it: Altro

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Delete link
it: Link elimina

en: Edit link
it: Link modifica
