Menu Per User (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Save
jv: Simpen

en: Filter
jv: Saring

en: Other
jv: Liyané

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal
